top of page

Spolupracujeme s lidmi, kteří spojují svůj talent se svou vášní.

Karira

Máme otevřené nové pozice!

Do týmu hledáme full-time posilu na pozici Financial Controller, který miluje čísla a zajistil by finanční správu a řízení naší skupiny. Povahově se  k nám dobře hodí systematičtí dotahovači, kteří se nebojí vyhrnout rukávy. 

Více o pozici zde

AdobeStock_126921347_Preview.jpeg
O nás

O nás

Jsme parta kamarádů, kteří společně podnikají a investují již více než 10 let. Za tu dobu se nám podařilo z původní investice ve výši několika jednotek milionů Kč, které jsme si vypůjčili od rodiny, vybudovat hodnotu přesahující 1 mld. Kč.

Na své cestě jsme byli u zrodu firem jako je např. Aukro, Liftago, Axiory a společně s nimi jsme zažívali úspěchy i neúspěchy. Měli jsme tak příležitost se mnoho věcí naučit a nabýt zkušenosti potřebné pro akceleraci růstu jak začínajících firem ve fázi jejich prvních tržeb, tak firem s obratem jednotek miliard Kč.

Online nás prostě baví. Nyní jsme připraveni pustit se do dalších ambiciózních firem.  Skrze naše know-how a kapitál vám pomůžeme maximalizovat potenciál vaší firmy a to ideálně na mezinárodní úrovni.

Věříme, že základem všeho jsou lidé a jejich hodnoty. Proto nám dělá radost spolupracovat s ambiciózními zakladateli, kteří uznávají hodnoty jako je férovost, cílevědomost, pracovitost a pokora. Neváhejte se nám ozvat, rádi si s vámi popovídáme.

119309463_10159266154777923_707043217288
bottom of page