O nás

Jsme tým aktivních investorů. Máme chuť investovat, budovat a pomáhat. Každá společnost je pro nás unikátní příběh a konstalace lidí, se kterými máme jediný cíl - vybudovat zdravou a úspěšnou firmu.

Pečlivě si vybíráme partnery, investory i zakladatele, se kterými jdeme do spolupráce. Máme svou práci rádi a snažíme se ji dělat férově, profesionálně a s citem. 

Každou společnost si také pečlivě vybíráme a důkladně prověřujeme. Pokud vstoupíme, pomáháme týmu se dostat na další "stage" a to skrze kapitál a naše know-how v budování firem a expanzi na další evropské trhy.

Vše, co děláme, děláme protože rádi spolupracujeme s lidmi, kteří nás i ostatní inspirují, chceme proměňovat nadějné projekty v úspěšné příběhy a uspokojuje nás budování trvalých hodnot, které pomáhají tísícům až miliónům lidem.

Zakladatelé & Partneři

Matěj Boruta

Managing Partner

Václav Liška

Managing Partner

Lumír Kunz

Partner

Jan Boruta

Partner

2011

Tři ze zakaldatelů, zatím co studovali na střední škole, realizovali první "angel" investici do online brokerské společnosti.

2019

Budují společně investiční skupinu s úspěšným portfoliem společností a mají pod správou přes 300 mil. Kč

 
 
 

Portfolio LEVERAGE

Portfolio jako zakladatelé skupiny budujeme od roku 2011 a to první investicí do společnosti Axiory. 

O LEVERAGE

Portfolio LEVERAGE

Obsah těchto webových stránek slouží k informačním účelům a neměl by být chápán jako komplexní průvodce investicemi a nenahrazuje předpisy fondu. Poskytuje pouze stručný přehled o společnostech Leverage Holding s.r.o. a Leverage Technology a.s.

 

Web nenahrazuje odborné poradenství týkající se finančních nástrojů, které jsou zde obsaženy, ani nenahrazuje komplexní zkoumání rizik. Informace nepředstavují nabídku ani výzvu ke koupi nebo prodeji finančních nástrojů. Je určena výhradně pro informační účely a Leverage Technology důrazně doporučuje, aby investoři před zahájením investičního rozhodnutí kamkoli investovat kapitál si zajistili právní a / nebo daňové poradenství.

 

Informace obsažené na těchto webových stránkách nemohou být považovány za rady jak realizovat investici ani jako daňové či právní poradenství. Investice dokážou zvýšit i snížit hodnotu majetku, a proto by mělo být každé rozhodnutí učiněno po pečlivém zvážení všech možných rizik a na základě komplexního odborného poradenství. Pro bližší informace kontaktujte svého investičního poradce. Žádná ze společností z koncernu Leverage Holding s.r.o, se sídlem Rybná 716/24, 110 00, Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, a Leverage Technology se sídlem Korunní 810/104, 101 00, Praha 10, zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, neposkytuje žádné záruky, ani záruky výslovné či odvozené, týkající se přesnosti, správnosti, včasnosti nebo informace obsažené v tomto dokumentu. Navíc z informací v tomto dokumentu nelze odvodit žádná práva. Právo na opravu chyb tisku je vyhrazeno. Fond Leverage Technology je určen pouze pro kvalifikované investory. Zdanění výnosů není do výpočtů zahrnuto; to závisí na individuální situaci každého investora a podléhá zákonným ustanovením, která mohou být změněna, jakož i dohledu příslušných orgánů. Fond Leverage Technology je určen pouze pro kvalifikované investory.

 

Obsah těchto webových stránek je předmětem změny bez předchozího upozornění a je poskytnut za jediným účelem, tj. asistence investorů a partnerů k vytvoření vlastního investičního rozhodnutí. Leverage Holding s.r.o. přijal přiměřená opatření k zajištění přesnosti informací na webových stránkách, avšak nezaručuje jejich správnost a nenese odpovědnost za žádnou ztrátu nebo škodu, která může vzejít přímo nebo nepřímo z obsahu nebo z Vaší neschopnosti k přístupu na webové stránky.