top of page
  • Matěj Boruta

Pomáháme rozvíjet online svět

Aktualizováno: 4. 5. 2021


Věříme, že online technologie mají obrovský pozitivní dopad na každodenní život milionů lidí – šetří jim čas, zjednodušují práci a pomáhájí jim najít přesně to, co doopravdy chtějí. Čím větší pozitivní dopad, tím lépe.


Jak to vypadá s reálným dopadem našeho portfolia za první kvartál 2019?


Aukro


Aukro už v tomto roce (Q1/2019) pomohlo 30 tis. prodávajícím prodat jejich zboží a 120 tis. kupujícím jej výhodně nakoupit. V prvním kvartálu se celkem zobchodovalo zboží v hodnotě přes 500 mil. Kč v téměř 1 mil. realizovaných transakcích. Aukro za tuto dobu získalo více než 19 mil. návštěv.


Aukro je velice živý systém, který denně pomáhá lidem prodávat a nakupovat. S ohledem na usilovnou práci týmu Aukra věřím, že se počet pravidelných uživatelů Aukra bude i nadále zvyšovat.


Luigi's Box


Luigi's Box v tomto roce pomohl milionům návštěvníkům e-shopů nakoupit to, co doopravdy hledali, a to v objemu zboží okolo 20 mil. EUR.


Počet spokojených zákazníků se pohybuje v řádech nižších stovek a pochází z 13 zemí Evropy - Česko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, Polsko, Rumunsko, Německo, Rakousko, Nizozemí a Itálie. 


Luigi's Box meziměsíčně roste v tržbách o 10%-15% a jsem přesvědčený, že se bude reálný dopad této společnosti dále zvyšovat a to rostoucím tempem.


Poslání: Rozvíjíme online svět.


Máme rádi naši práci a vidíme v ní smysl. Kapitál investujeme nejen tam, kde se skýtá zajímavé zhodnocení, ale také tam, kde vidíme maximální pozitivní dopad na uživatele při nakupování na internetu.Comments


bottom of page